Vítejte na stránkách Základní a Mateřské školy Volenice

Zde se dozvíte důležité informace o naší škole,budete se moci radovat společně s námi z úspěchů našich žáků. Povíme si zde něco málo o učitelském týmu, ale i o dalších zaměstnancích školy. Budeme psát o všech aktivitách spojených s naší školou. Budete si moci prohlédnout spoustu fotografii z různých akcí. Také  zde můžete sledovat příspěvky našich žáků. Dozvíte se, co bude dobrého v naší školní jídelně. Rádi Vám zodpovíme i dotazy, které můžete položit pomocí těchto stránek.

Naše škola je zapojena do projektu "Digitalizujeme školu" - realizace investice Národního plánu obnovy - komponenta 3.1. V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Naše škola realizuje projekt podpořený z Operačního programu "Vzdělávání pro konkurenceschopnost", který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České Republiky.

Zdárně pokračujeme v realizaci projektu "Vzděláváme se společně v ZŠ a MŠ VoleniceII", reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0015605.

ZŠ a MŠ Volenice je partnerem projektu:

a6kl-34-novorocenka-vanocni-prani1.jpg (70848)

V této rubrice nejsou žádné články.