Vánoční koncert

17.12.2017 21:32

Stalo se již tradicí, že závěr kalendářního roku u nás ve škole patří Vánočnímu koncertu. Ani letos tomu nebylo jinak. V úterý 12. prosince se v tělocvičně sešli rodiče, prarodiče, přátelé a ostatní příznivci hudby, Vánoc a dobré nálady, aby zhlédli připravený program. Všechny přítomné slavnostně přivítal pan ředitel Luděk Cimrhanzl. V úvodu mělo velký úspěch taneční vystoupení malých roztleskávaček. Naši malí prvňáčci podali se svojí dramatizací písničky Sněhuláci perfektní výkon a vychutnali si zasloužený potlesk. Poté nám postavičky živého betléma připomněly biblický příběh narození Spasitele. Děkujeme druháčkům za světlo naděje, které svým vystoupením vnesli do srdcí všech diváků. Žáci třetí a osmé třídy zpestřili večer vánočními a veselými básničkami. Čtvrtá třída zahrála pohádku O zlé koze rohaté. O další taneční program se postarala pátá a sedmá třída. Šestá třída nám prozradila tajemství: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné. Nakonec se devátá třída rozloučila vtipnou scénkou. Pěvecký sbor byl nádhernou tečkou za tímto kouzelným podvečerem. Repertoár byl opravdu velice pestrý a při vystoupení zazněly klasické české koledy i populární vánoční písně. Byl to večer plný překvapení a mimořádných výkonů. Věříme, že se nám podařilo navodit příjemnou předvánoční atmosféru.

Fotografie si prohlédněte zde  www.zs-a-ms-volenice.eu/fotogalerie/#dscn0908-jpg