Děti si užily maškarní karneval

02.03.2020 20:26

Škola i letos ožila maškarním ruchem. V pátek 28. února 2020 se uskutečnil tradiční maškarní karneval. Pro děti bylo v tělocvičně připravené dopoledne plné her, soutěží a písniček, které nám pouštěla DJka Káťa. Po zahájení karnevalu nastal na tanečním parketu rej rozličných masek. Mohli jsme vidět nespočet princezen, kovbojů, komiksových hrdinů, ale i indiány, zástupce hmyzí říše nebo víly. Nástup na písničku Zelená je tráva předvedl učitelský fotbalový tým pod vedením zkušeného trenéra. Na závěr si každá maska vylosovala v tombole výherní poukaz, který může uplatnit do konce školního roku. Někomu se hodí omluvení z domácího úkolu, jiný rád využije soukromou lekci anglického jazyka nebo se celá třída může těšit na společnou snídani od paní učitelky. Někteří uplatnili poukaz hned na místě, a tak tanec s panem ředitelem byl závěrečnou tečkou vydařeného maškarního dne.