Soutěže mladých zdravotníků
Žáci naší školy se v úterý 5.5. 2026 zúčastnili okresního kola Soutěže mladých zdravotníků, které proběhlo ve Strakonicích. Naši školu reprezentoval jeden tým mladších žáků, který vybojoval krásné 10. místo. V kategorii starších žáků nás reprezentoval také jeden tým, který obsadil 9. místo. Soutěžící si během dne vyzkoušeli poskytování první pomoci v různých modelových situacích, spolupráci týmu i schopnost rychle reagovat v krizových okamžicích. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, odvahu a nasazení. Gratulujeme k pěkným výsledkům!

